Terapeutai

 

dr. Vėjūnė Domanskaitė Gota

Esu psichologė (VU daktaro laipsnis). Dirbu  individualiai ir su poromis, vedu grupes moterims ir poroms. Savo psichologiniame darbe su žmonėmis integruoju kūno ir judesio terapiją. Siūlau ir individualias tik kūno ir judesio terapijos sesijas.

Skaityti daugiau

 

 

 

Raima Drąsutytė

Dėstau patyriminę anatomiją, vedu suaugusiųjų  judesio grupes ir dirbu su klientais individualiai, taikau kūno judesio ir kūrybinių terapijų metodus darbe su autistiškais vaikais.

Man darbas su kūnu yra labai subtilus procesas,  paliečiantis visus mūsų organizmo ir būties aspektus.

Skaityti daugiau

 

Laura Geraščenko

Esu choreografė, šokėja ir trijų vaikų mama. Šiuo metu studijuoju IBMT (Integrated Body and Movement Therapy, Londono Integruotos Kūno Ir Judesio Terapijos Institutas)  kūno ir judesio terapeuto kvalifikacijai įgyti.

Skaityti daugiau

 

Rita Karklytė

Į kūno terapijos sesiją žiūriu kaip į kelionę. Eisiu kartu jumis, šalia jūsų. Galime būti sutarę dėl tikslo ir atsidurti netikėtose, nepažintose  teritorijose. Gali tekti kopti į kalną šešėline puse ar leistis gilyn į tamsų urvą.

Skaityti daugiau

 

 

 

Aistė Kriukelytė

Pažindinu žmones su jų pačių kūnais. Per šiuolaikinį šokį, per laisvas improvizacijas, per prisilietimą ir kitokį darbą su kūnu, per pilatesą ir kitokią mankštą, per dalinimąsi teorinėmis žiniomis ir pastebėjimais apie kūną. Dirbu tiek su grupėmis, tiek ir individualiai.

Skaityti daugiau

 

 

Agnietė Laurinaitytė

 

Psichologė, šokio – judesio terapijos mokėsi Maskvos Integruotos psichologijos instituto programoje, šiuo metu studijuoja Integruotos Kūno ir Judesio terapijos instituto (Londonas) programoje. Veda judesio terapiją nėščiosioms klinikoje Sveika pradžia, vaikučiams menų terapijos centre.

Skaityti daugiau

 

Vaida Platkevičiūtė

2005 m. baigiau Vilniaus Universiteto psichologijos magistro studijas, o – 2014 m. integruoto darbo su kūnu ir judesio terapijos programą (Institute of Integrative Bodywork and Movement Therapy, Londonas). Nuo 2004 m. dirbu Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centre psichologe.

Skaityti daugiau

 

Kamilė Pundziūtė

Mane visada domino daug žadančios naujovės. Matau didelį KJT potencialą psichinės ir fizinės sveikatos bei asmeninio augimo srityse. Esu baigusi psichologiją Vilniaus universitete (bakalauras) ir edukologiją Vytauto didžiojo universitete (magistras). 

Skaityti daugiau

 

Liucija Puidokaitė

2011 m. gyvenimas paskatino mane seminarų ciklui „Moters išmintis. Sąmoningumo kelias“. Netiesiogiai šių seminarų dėka atsidūriau Integruoto kūno ir judesio terapijos institute.

Galima sakyti, jog ilgą laiką net nežinojau, kad turiu fizinį kūną, kuris nepaliauja mane stebinęs iki šiol.

Skaityti daugiau

 
 

Kristina Skaldina

 

Kelio pradžioje rinkausi: kineziterapija, psichologija ar šokis.  Atsispirti nusprendžiau nuo žmogaus kūno studijavimo. Baigiau kineziterapijos studijas Vilniaus Universitete, o šokis ir psichologija visada ėjo šalia. Dirbau judesio terapeute psichiatrijos klinikoje, ten vedžiau ir relaksacijos seansus.

Skaityti daugiau

 

Daiva Talijūnienė 

Esu psichologė, kūno judesio terapeutė bei šokio ir judesio terapijos praktikė.

Baigiau  kūno ir judesio terapijos studijas Institute of Integrative Bodywork and Movement Therapy (Londonas).

Skaityti daugiau

 

Danguolė Venslavičė

Prieš tapdama kūno judesio terapeute studijavau Lietuvos Sporto Universitete ir Body Control Pilates Akademijoje, Londone. 2004 metais Lietuvos Sporto Universitete ir Leuveno Universitete (Katholikie Universiteit Leuven, Belgija) pagal Socrates Erasmus programą įgijau reabilitacijos magistro laipsnį.

Skaityti daugiau

 
2016-02-26_portretas.jpg

Aina Pakeltė

Esu kūno judesio terapeutė. Dirbu individualiai, vedu grupes. Šalia vedu ir Ajengaro jogos užsiėmimus. Šių praktikų dėka gyvenime atgavau gyvybingą stuburą – fizine ir psichologine prasme. Vyko milžiniški pozityvūs pokyčiai mano viduje, kūne ir mano gyvenime. Santykis su savimi ir kitais prisipildė šilumos, drąsos ir aiškumo.

Skaityti daugiau