Aina

 

Išmokau nuoširdžiai palaikyti save ir kitus. Dalinuosi tuo su kitais ir žaviuosi, kad vidinė išmintis yra prieinama kiekvienam, kuris nuoširdžiai leidžiasi kelionėn į Save, į savo kūną.

Kviečiu į Kūno terapijos sesijas - tai prasmingas laikas, skirtas įkūnyti daugiau darnos savo kūne ir savo gyvenime. Išklausysiu jūsų poreikius. Kartu tyrinėsime jūsų asmeninius resursus  – tai kas subalansuoja ir stiprina jus visuose sluoksniuose: kūne, jausmuose, prote (pvz., rami vieta kūne, įsižeminimas, meilė sau).

Plėsime kūno suvokimą per terapinį prisilietimą, kvėpavimą, judesį, balsą, vaizdinius. Taip dirbant, kūno įtampos ir blokai gali tirpti, atsiranda galimybė užgniaužtoms emocijoms išeiti iš kūno. Šis darbas padeda suvokti senus ribojančius emocinius modelius ir rasti naujus pasirinkimus, kurie padės kurti gyvenimą tokį, kokio norite.

Dirbu pagal Londono „Integruotos Kūno ir Judesio terapijos IBMT“ instituto mokymus, kurie remiamasi Autentiško Judesio Disciplina, Body-Mind Centering®, Embriologija, Kūdikio vystymosi judesiais ir Somatine psichologija. Savo darbe taip pat integruoju Margaret Landale Kūno psichologijos mokymus „Trauma kūne“ bei kitų praktikų žinias.

Kviečiu į „Kūno ir judesio terapijos“ individualias sesijas. Skelbiu grupes.

 

Tel. 8 699 57775

aina.pakelte@gmail.com.

www.ainajoga.lt.

 

grįžti