Laura

 

Prieš kelis metus studijavau šokio ir judesio terapiją Maskvos integruotos psichologijos institute (A.Giršono programa). Esu baigusi choreografijos studijas Klaipėdos universitete (teatro bakalauras).

Šiuo metu dirbu choreografe vaikų šokio studijoje ,,Žuveliukas‘‘ (šokio teatras ,,Padi Dapi Fish‘‘, Klaipėda), šoku spektakliuose ir projektuose.

Šokio vaidmuo labai svarbus mano gyvenime, o kūnas padeda kalbėti ir išreikšti save judesiu, tad noriu šia žinia dalintis su kitais. Parodyti, jog kiekvienas galime papasakoti  savo istoriją judesiu, kūno kalba, kai neužtenka vien žodžių, ar nesinori jų ištarti. Kaip būsimos kūno-judesio terapeutės, mano darbas yra susijęs su vaikais (padėti jiems nuo mažens pažinti savo vidinį pasaulį per judesį, lavinti vaizduotę šokio pagalba, atsiskleisti judant, kalbėti ne tik žodžiais), su nėščiosiomis (labai svarbu priimti besikeičiantį savo kūną, suprasti gyvybės svarbą savyje, užmegzti ryšį su savo vidumi, pasiruošti gimdymui), su šokti norinčiais žmonėmis (savo kūno pajautimas, pažinimas padeda atrasti kitokią judesių kokybę, atveria vaizduotę kūrybai ir improvizacijai).

Linkiu kalbėti tyloje pirštų galiukais, širdies plakimo kvėpavimu, vidine ramuma... Šokti, kad gyventum...

Užsiėmimus vedu Klaipėdoje (,,Šokio Galerijoje‘‘).

 

Tel. 8 685 29329

 

 

 l.arabesque@gmail.com

 

grįžti