Kamilė

 

Šiuo metu atlieku mokslinius darbus šokio ir judesio terapijos srityje Lietuvos sveikatos mokslų universitete, doktorantūros studijose.

Integruotos kūno, judesio ir šokio terapijos bei psichoterapijos mokiausi Moscow Integral Dance Centre “Live Through Dance” (Maskva) ir Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy (Londonas).

Mano interesų sritis – kūno, judesio ir šokio naudojimas asmeniniam augimui ir sveikatos puoselėjimui. Naujausi moksliniai tyrimai bei mano patirtis akivaizdžiai liudija judesio, šokio bei kūno sąmoningumo vertę sveikatai, gerovei ir kūrybiniam potencialui. Manau, kad šios žinios turi pasiekti visus ir kuo greičiau, kad tobulėtumėm kaip asmenys ir kaip pasaulio bendruomenė. Kadangi darbo su kūnu ir judesiu ašis yra asmeninis patyrimas, seminaruose ir individualiose sesijose man svarbu kurti saugią ir įkvepiančią augti bei dalintis atmosferą. Sąmoningumas yra pagrindinis savęs pažinimo įrankis, todėl visų pirma mokomės stebėti savo vidinius procesus, gerbti ir priimti savo bei kito žmogaus patirtį.

Darbas su kūnu ir judesiu yra įrankis pažinti savo autentišką vidinę išmintį ir pajusti savo galią.

 

Tel. 8 686 90444

pnkamile@gmail.com

 

grįžti